CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Torunia i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:24 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza instytucja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wytwarzamy wytrawne usługi rolne tudzież administrujemy obsługą domostw agrarnych.Na wszelkie sporządzane profesje oraz usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów klienta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to czynienie usług w obrębie przewozu osób ewentualnie rzeczy wehikułami, które są zaobserwowane na obrębie Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to wożenie ludzi bądź rzeczy na terytorium innego kraju ewentualnie ściąganie zza krawędzi do Polski.
104143
Ogłoszeń
102
Miast
4573
Użytkowników
1059
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.