Kurs – Przedłużanie rzęs metoda objętościowa 2-8D

December 3, 2022 18:44 - Nauka i szkolenia - Toruń
499.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Każda kobieta marzy o pięknych, czyli długich i gęstych, rzęsach. Dlatego przedłużanie rzęs metodą objętościową, które pozwala osiągnąć taki właśnie efekt, cieszy się coraz większą popularnością.
Zapraszamy na profesjonalne warsztaty przedłużania rzęs innowacyjną techniką 2D-8D.
Po 10 godzinach zajęć przedłużanie rzęs metodą objętościową nie będzie miało dla ciebie tajemnic. 80% kursu to zajęcia praktyczne. Na zakończenie kursu otrzymasz zgodne ze wzorem MEN zaświadczenie i certyfikat.

Wolumetryczna metoda zagęszczania rzęs 2D-8D to zupełnie nowa formuła. Poprzez przyklejanie wachlarzyka rzęs osiąga się spektakularny efekt – nie dość, że rzęsy wyglądają zjawiskowo, to jeszcze w widoczny sposób powiększają oczy. Wykonane z poliestrowo-jedwabnych włókien sztuczne rzęsy, które stosuje się w tej technice, są niezwykle lekkie. Gwarantuje to maksymalne zagęszczenie naturalnych rzęs przy minimalnym ich obciążeniu i absolutny komfort noszenia.

Czego nauczysz się na kursie Przedłużania rzęs metodą objętościową w szkole Żak?
Pod okiem doświadczonych instruktorek nauczysz się, jak przygotować naturalne rzęsy do przedłużenia oraz jakie sztuczne rzęsy dobrać do tych naturalnych, do kształtu oka i typu urody, by końcowy efekt był olśniewający. Na warsztatach poznasz w praktyce technikę precyzyjnego przyklejania rzęs, uzyskując tym samym niezbędną wiedzę i umiejętności do samodzielnego wykonywania tego typu zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Dowiesz się jak dbać o rzęsy i jak je poprawnie zdejmować.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.