Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Współpraca biznesowa

  Artykuły piśmiennicze OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 23, 2021 03:04 - Współpraca biznesowa - Warszawa
Szczegóły ogłoszenia
1.Ceny są na tyle atrakcyjne, aby rozważyć zrobienie zakupów w tym sklepie.2. Plusem sklepu internetowego jest szybkość realizacji zleceń.3.Program lojalnościowy pozwala na zdobywanie punktów za regularne zakupy.

Sklep online shan.com.pl to miejsce, w jakim można zakupić artykuły biurowe, artykuły papiernicze i piśmiennicze oraz materiały dla artystów. Oprócz tego możemy znaleźć w nim materiały do szkoły, co powoduje że internetowy sklep pozwala każdemu zainteresowanemu odnaleźć coś dla siebie. Ceny są na tak atrakcyjne, by poważnie zdecydować się na zrobienie zakupów w sklepie online.
Przedsiębiorstwo funkcjonuje od roku 1993. Zaopatruje w artykuły papiernicze zwłaszcza hurtownie na Podkarpaciu. Na skutek bardzo szybko rozwijającej się gałęzi sprzedaży wysyłkowej coraz większa liczba interesantów może skorzystać z oferty firmy.
Dużą zaletą sklepu online jest z pewnością szybkość wykonywania zleceń. Za sprawą tego każdy klient ma możliwość osiągnąć duże zadowolenie oraz niezwykłą radość z dokonanych zakupów.
Trzeba skierować uwagę na program lojalnościowy, który pozwala na otrzymywanie punktów za regularnie dokonywane zakupy a także za napisanie recenzji produktu. Nazbierane punkty wymienić można na towary w sklepie.
Należy także nadmienić, iż jeśli wartość naszego zamówienia uzyska pewną, nie będziemy musieli płacić za dostawę.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.