PRACA DLA SPRZEDAWCY OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 23, 2021 17:54 - Praca - Toruń
  • img
Szczegóły ogłoszenia
PRACA DLA SPRZEDAWCY ️

Poszukuję doświadczonego SPRZEDAWCY do pracy w okresie ŚWIĄTECZNYM - od połowy LISTOPADA do końca GRUDNIA - z możliwością przedłużenia współpracy.

Miejsce pracy:

STARA MYDLARNIA

ul. Szeroka 2, Toruń

Zakres obowiązków:

uprzejma i fachowa obsługa Klienta,

doradztwo w zakresie doboru kosmetyków,

dbałość o aranżację i estetykę sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami ekspozycyjnymi.

Wymagania:

STATUS UCZNIA lub STUDENTA,

DYSPOZYCYJNOŚĆ,

doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta (mile widziane w branży kosmetycznej),

wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

zaangażowanie w wykonywaną pracę,

wysoka kultura osobista.

Dodatkowym atutem będzie:

znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywny

zainteresowanie branżą kosmetyczną.

Warunki pracy :

wymiar etatu zależny od dyspozycyjności (0,5-0,75 etatu), elastyczny grafik;

umowa-zlecenie,

premia po okresie próbnym,

atrakcyjny rabat na zakupy,

praca w młodym, ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą, proszę o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na e-mail: @ lub składanie bezpośrednio w sklepie.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu